Dotýka sa vás problém graffiti a vandalizmu? Objavujú sa na fasádach vašich budov alebo budov, ktoré máte v správe nevzhľadné tagy? Pokreslili vám sprejom alebo fixkou na syntetickej báze vaše auto, plot alebo okná? A neviete ako na odstránenie graffiti lacno, rýchlo a jednoducho? Máme pre vás riešenie!

Peniaze vynaložené našimi mestami, dopravnými podnikmi, obcami, školami a hlavne vami, majiteľmi nehnuteľností alebo automobilov, na čistenie graffiti a súvisiaceho vandalizmu, sú astronomické. Priemerné výdavky na umytie jedného metra štvorcového steny sa pohybujú na úrovni 74 €! Predstavujeme vám vysoko efektívne, výhodné a ekologické riešenie, ako na graffiti. S univerzálnymi Obrúskami pre odstránenie graffiti dosiahnete vyčistenie graffiti na ploche jedného metra štvorcového len za 2,70 €!

Okno pred použitím utierok pre odstránenie graffiti.
Okno ako nové vďaka špeciálnym obrúskom pre odstránenie graffiti.

Čistiaci prostriedok Graffiti Safewipes, v slovenskom preklade “Obrúsky pre spoľahlivé odstránenie graffiti”, boli vyvinuté našou partnerskou spoločnosťou v Spojených štátoch amerických. Táto spoločnosť má dlhodobé skúsenosti s tým, ako odstrániť diela sprejerov v celých mestách Obrúsky Graffiti Safewipes sú najnovšou inováciou spoločnosti, ktorú na český trh prináša spoločnosť Umyjemeto. Pôvodný zakladateľ, Austrálčan John Rose, sa odstraňovaním graffiti a vývojom nástrojov na čistenie graffiti úspešne zaoberal viac ako 30 rokov. Jeho čistiace prostriedky sú tým pravým riešením na problém, ako odstrániť graffiti! Kvalitu jeho výrobkov dokazuje ich oficiálne schválenie mnohými ochranárskymi inštitúciami, ako organizáciami ochrany prírody a krajiny, tak aj organizáciami venujúcim sa ochrane pamiatkových oblastí. Nejedno mesto vybavilo svojich občanov – dobrovoľníkov – Obrúskami pre odstránenie graffiti. Dobrovoľníci s Obrúskami vo vreckách po čase dosiahli úplné odstránenie sprejerov z mesta.

Dodávka pred použitím špeciálne utierky pre odstránenie graffiti.
Dodávka po použití špeciálne utierky pre odstránenie graffiti.

Univerzálne Obrúsky pre odstránenie graffiti vôbec nepoškodzujú prostredie a živé organizmy. To je jeden z mnohých rozdielov oproti zastaraným spôsobom čistenia graffiti. Zdravotne nezávadné a ekologické umývanie a odstraňovanie graffiti bolo doposiaľ náročné. Odstraňovanie spravidla prebiehalo na báze rôznych syntetických a prostrediu škodlivých riedidiel, na báze ktorej sú samotné spreje založené. Niekedy sa tiež na povrchy aplikoval veľmi nákladný antigraffiti náter. Následne bolo odstraňovanie graffiti chemickými čistiacimi prostriedkami jednoduchšie. Skutočne ekologické „anti graffiti“ riešenie však ponúkajú až naše univerzálne obrúsky pre odstraňovanie graffiti. Naše Obrúsky sú absolútne ekologické, prírodne rozložiteľné a zdravotne nezávadné. To znamená, že nemajú žiadny nežiaduci vplyv na zdravie ľudí, ani žiadnym spôsobom neškodia prirodzenému biologickému prostrediu. Naviac, keďže bol produkt vyvinutý v krajine s nedostatkom vody, použitie obrúskov na graffiti nevyžaduje dodatočné umývanie vodou. A navyše obrúsky príjemne voňajú citrónovou vôňou.

Ďalším veľkým plusom Obrúskov pre odstraňovanie graffiti je jednoduchosť ich používania. Stačí si nasadiť obyčajné gumové rukavice, ktoré má každý z nás v domácnosti, a následne odstrániť graffiti jednoduchým zotretím. Presvedčte sa sami, aké je to jednoduché, v nasledujúcom videu:

S univerzálnymi Obrúskami pre čistenie graffiti je odstránenie grafitti a následkov vandalizmu tak jednoduché ako lúsknuť prstami!